Hetasia

Nie, nie hentasia, H-E-T-A-S-I-A


  Klasy postaci

  Share

  Klasy postaci

  Pisanie by Matka Ziemia on Pon Kwi 01, 2013 11:07 am

  Zaczynając grę na forum raz i na zawsze musimy wybrać klasę postaci. Nasz wybór nie może być losowy, musimy dopasować klasę do postaci, np. Anglia-czarodziej, Francja-bard. To, jaką klasę wybierzemy ma wpływ na wiele, wiele rzeczy, historię naszej postaci, charakter, siłę, inteligencję i wiele innych.

  Macie do wyboru 10 klas:

  Czarodziej –
  Klasa czarodziei wywodzi się z Libris. To właśnie tam uczą się swoich sekretnych tajemnic kontroli żywiołów. Najważniejszą ich cechą jest na pewno ich inteligencja, którą wykorzystują kształtując energię sił natury do swojego ataku. Czarodzieje zazwyczaj są cenieni przez swoją wiedzę, a ci doświadczeni potrafią sami zmieniać pogodę, albo wykształcić naprawdę tak potężne i duże zwierzę jak sam feniks.

  Uzdrowiciel –
  W żadnej krainie nie może zabraknąć stworzeń, które niosą pomoc. Uzdrowiciele są spokojnymi duszami. Mieszkają w małej wiosce o nazwie Elista, nad Wielkim Jeziorem Kryształowym. Uzdrowiciele cechują się dużą percepcją, musząc się wsłuchać w organizm osoby rannej. Potrafią, prócz leczenia, narzucać grupie bonusy, np. do szybkości poruszania się czy też ataku.


  Druid – Jest to pradawna klasa, która zżyła się z naturą. Ich głównym miastem jest Denewir, to właśnie tam przyjmują swoje nauki od mistrzów. Druidzi mają niespotykany dar do kontroli nad wzrostem roślin, przez co są w stanie przyzwać pnącza spod ziemi. Często czynią dobro, budując nowe osady. Potrafią przepowiadać przyszłość czytając m. in. z lotu ptaków czy też wnętrzności zwierząt. Druidzi mają naturalne szczęście do wszystkiego co ich otacza.


  Wojownik - Wojownicy pochodzą z wielkiego królestwa Temidos, to właśnie tam przyjmują swoją naukę. Jedni z nich wybierają drogę miecza i tarczy a inny wolą bardziej brutalne środki walcząc wraz ze swoim wielkim dwuręcznym towarzyszem.
  *Wojownik obronny- miecz i tarcza – wybierając tą drogę Wojownik jest gotów oddać swoje życie w słusznej sprawie bronienia innych. Zazwyczaj są to osoby bardzo pewnie siebie i swojej racji, mają zwiększoną wytrzymałość do tego stopnia, że większość ataków wywołuje u nich mniejsze obrażenia.
  *Wojownik atakujący- broń dwuręczna – ta droga robi z naszych wojowników maszynki przywdziewające miecze, topory czy też włócznie, wszystko to wyćwiczone w taki sposób by sprawnie operować dwoma rękoma. Wojownicy walczący bronią dwuręczna mają zwiększone bonusy do siły.


  Bard – Życie toczone śpiewem, potrafi być ciekawe. Bardzi są bardzo wesołymi i uwodzicielskimi osobami, którzy swoich umiejętności nauczyli się w miasteczku o wdzięcznej nazwie Eksaron. Swoim głosem potrafią nawet oswoić różne zwierzęta. Uwielbiają pisać ballady o swoich przygodach na jakich byli, a ich charyzmatyczna osobowość, potrafi im ułatwić wiele interakcji z innymi. Są bardzo otwarci na świat. Często wybierają instrument na którym grają. Wyszkolony bard z wysoką charyzmą i sporą domieszką szczęścia, potrafi okiełznać nawet smoka, by przyłączył się do niego.


  Łucznik – Kryjący się pośród cieni drzewa, dystansowi wojownicy. Zamieszkują oni samotną wyspę Minezis, gdzie uczą się jak skrywać się w czasie niebezpieczeństw​a i atakować na dystans zwierzynę, by mieć co jeść. Łucznicy to klasa, która skupia się na swojej celności, a strzały potrafią wyrzeźbić z każdego rodzaju drewna, znając jego możliwości i bonusy, które dodają.


  Strzelec – Broniąc murów zamku w Lormanii, grupa strzelców wyszkoliła się w używaniu amunicji. Jako, że ich zamek zawsze stał na wodzie, musieli rodzić sobie z atakami smoków, czy też potworów morskich. Strzelców gównie cechuje perfekcyjna celność oraz zwinność. Doświadczeni strzelcy posługują się bardzo wielkimi rodzajami broni palnej, jak również potrafią strzelać z dwóch rąk jednocześnie.


  Czarnoksiężnik –
  W przeciwieństwie do czarodziei wybrali ścieżkę kroczącą w ciemnościach. Swoje nauki podejmują w Harnad, mieście podziemnym w samym środku aktywnego wulkanu. Czarnoksiężnicy znani są z używania pradawnej magii cienia, to oni są znani z przywoływania do pomocy demonów jak również rzucania klątw na istoty.


  Skrytobójca – W małym miasteczku Ronklyn swoje korzenie znajduje każdy opryszek. Skrytobójcy, są tam szkoleni by zwinnie i cicho podchodzić do przeciwnika. Skrytobójca, który poza zwinnością rozwija swoje szczęście, ma większą szansę na okradniecie kogoś bez wykrycia i konieczności walki. Klasa ta, walczy dwoma sztyletami i jest niezwykle zwinna i szybka. Potrafi wtapiać się w tło.

   Obecny czas to Czw Sty 17, 2019 3:42 pm