Hetasia

Nie, nie hentasia, H-E-T-A-S-I-A


  Parametry postaci

  Share

  Parametry postaci

  Pisanie by Matka Ziemia on Nie Mar 31, 2013 9:35 pm

  Każda postać pracuje na swoje parametry, które wpływają na wiele aspektów życia postaci. Rozwijamy je poprzez różne działania. W profilu znajduje się 8 takich parametrów i każdy z nich jest zmieniany wyłącznie przez osoby do tego upoważnione. Na parametry postaci składają się:

  Siła – Siła określa, jak mocne obrażenia może zadać twoja postać w walce wręcz, poza tym zwiększa twój udźwig, np. jeśli nosisz ciężki pancerz. Jest to najlepsza statystyka dla Wojowników, którzy zarówno walczą mieczem jednoręcznym i tarczą jak i bronią dwuręczną.


  Zwinność – Zwiększa szanse na uniknięcie ataków, ich celność, jak również sprawność w cichym poruszaniu się. Zwiększa obrażenia od sztyletów (dla skrytobójców).


  Inteligencja – Inteligencja jest potrzebna dla klas, które głównie obcują z magią. Czym większa inteligencja tym możliwa większa skuteczność rzucanych czarów, oraz mocniejsze przyzywanie niektórych pomocników.


  Wytrzymałość – Odpowiedzialna jest za zdrowie bohatera. Czym wyższa wytrzymałość, tym nasza postać jest bardziej odporna na obrażenia i trucizny. Powoduje szybsze gojenie się ran. Idealna dla wojowników tanków.


  Celność – Zwiększa obrażenia zdawane przez bronie dystansowe jak pistolety, łuki. Również zwiększa celność wszystkich innych klas.


  Charyzma – Jest to urok osobisty naszej postaci. Za jej pomocą możemy wpływać na niektóre osoby, oczarowywać je, lub negocjować ceny.


  Percepcja – Zdolność widzenia, słyszenia, smakowania oraz zauważania niezwykłych rzeczy. Jest to jedna z głównych rzeczy potrzebna uzdrowicielowi jak również postaciom, które używają broń dystansową.


  Szczęście – To, czy twoja postać będzie pechowcem czy szczęśliwcem zależy tylko od ciebie. Zdolność ta potrafi czasem zmienić cały bieg wydarzeń. Czy np. znalezienie sakiewki ze złotem na drodze będzie możliwe, zależy tylko od tego współczynnika.


  Każdy User na początku może wybrać, jakie początkowe parametry będzie mieć jego postać, dopasowując je przy tym do klasy postaci. Samodzielnie rozdzielamy swoje 80 punktów, które uzyskujemy na początku, pomiędzy 8 parametrów, wpisując to do swojej KP, a admin ustawi następnie odpowiednią wartość w pfofilu.

   Obecny czas to Czw Sty 17, 2019 3:52 pm