Hetasia

Nie, nie hentasia, H-E-T-A-S-I-A


  Polana

  Share

  Polana

  Pisanie by Matka Ziemia on Nie Kwi 07, 2013 8:41 pm

  Polana ciągnie się około połowy mili wzdłuż jeziora, to własnie na niej uzdrowiciele czasem urządzają jakieś festiwale, a na co dzień czczą tutaj Elfkę Tyrani, która jako pierwsza odkryła magiczne właściwości Drzewa Życia. Ogólnie na owej polanie, część stworzeń uprawia kwiaty ziołowe, jak również pasie zwierzynę. Czasem po prostu lubią się po niej przejść i popodziwiać krajobrazy.
  avatar
  Askel Bondevik

  Liczba postów : 33

  Re: Polana

  Pisanie by Askel Bondevik on Pon Kwi 15, 2013 7:26 pm

  Przyszedł nieco zmęczony ciągłym marszobiegiem z worem pełnym chwasta. Rozejrzał się uważnie za pracodawcą. Póki go nie widział klapnął na trawie łapiąc większy oddech. Miał nadzieję, że się nie spóźnił. Zdążył przed deszczem, którego tak naprawdę pożądał. Zawsze lepiej czuł się gdy w powietrzu czuło się zapach deszczu. Zaczęło kropić.
  avatar
  Alfred F. Jones
  Admin

  Liczba postów : 42

  Re: Polana

  Pisanie by Alfred F. Jones on Pon Kwi 15, 2013 7:41 pm

  Po jakichś 5 minutach zza drzewa wyłonił się potwornie stary dziadek, poruszający się o lasce, choć robił to powoli, to jednak z widocznym pośpiechem, na który usiłował się zdobyć.
  -Dobrze, że jesteś wędrowcze... Masz ziele, po które cię posłałem? Patrzywszy na twój bagaż stwierdzam że tak. Masz tu więc, chłopcze, obiecaną zapłatę i idź tam, gdzie cię wiatr poniesie.
  Wręczył mu zapłatę i odebrał worki, po czym pospieszył do swego domu, gdzie przebywał chory.

  MISJA ZAKOŃCZONA SUKCESEM, STAN TWOJEJ SAKIEWKI ZWIĘKSZA SIĘ O 75 SZTUK SREBRA.

  TWOJA LICZBA PUNKTÓW WZRASTA O 1.

  Sponsored content

  Re: Polana

  Pisanie by Sponsored content


   Obecny czas to Czw Sty 17, 2019 3:44 pm