Hetasia

Nie, nie hentasia, H-E-T-A-S-I-A


  Pan "zero-emocji" kłania się i śle wyrazy szacunku

  Share
  avatar
  Kiku Honda

  Liczba postów : 1

  Pan "zero-emocji" kłania się i śle wyrazy szacunku

  Pisanie by Kiku Honda on Czw Kwi 11, 2013 9:04 pm

  I
  Miasto:


  /Libris/


  II
  Imię i nazwisko:


  /Kiku Honda/


  III
  Wiek:


  /25 lat/


  IV
  Klasa postaci:


  /Wojownik obronny/


  V
  Sakiewka:


  / 4 golda /


  VI
  Wygląd:


  /Po drobnym chłopaku nie widać, ile ma lat. Z delikatną, chłopięcą twarzą, ciemnymi włosami, niemal czarnymi, zwykle dość równo ściętymi, nieco skośnymi i dość sporymi oczami w kolorze gorzkiej czekolady, nieco pustymi, i niskim wzrostem (ledwo 1, 65 m. ) sprawia wrażenie nastolatka. Odznacza się również dość bladą cerą, dość łatwo czerwienieją pod wpływem słońca - nic dziwnego, iż młodzian najchętniej przebywa w cieniu. Równie rozpoznawcza jest mimika, a raczej jej brak. Nie znaczy to jednak, że Kiku nigdy się nie uśmiecha - gdy to robi, trudno nie odpowiedzieć tym samym.
  Kiku ubiera się dość prosto, w zwyczajne, luźne szaty, najchętniej w naturalnych barwach, choć od czasu do czasu zakłada nieco bardziej wystawne. Lubi jednak nosić się prosto i skromnie, lecz tak, aby mógł w razie czego walczyć. Obecnie zwykle zakłada ciemną tunikę z zielonymi zdobieniami na rękawach, odrobinę ciemniejsze spodnie oraz skórzane buty. Niekiedy dodatkowo przypina do pasa swoją katanę./  VII
  Charakter:


  /Kiku jest osobą wyjątkowo honorową, spokojną i cichą. Nie przepada za głośnym odzywaniem się czy wyrażaniem własnych opinii, woli przedstawiać swoje racje subtelnie i nieznacznie. Zwykle można nim łatwo sterować, namawiając na różne rzeczy, gdyż jego odmowy są zbyt nieśmiałe, aby je zauważyć. Nie znaczy to jednak, że można naciągnąć go na wszystko - po pewnym czasie gwałtownie wybucha, więc lepiej uważać. Jednak po takiej eksplozji trudno spodziewać się czegokolwiek innego niż grzecznych przeprosin i dalszej powściągliwości - młodzieniec jest bardzo, niemal przesadnie, uprzejmy i długo trzeba czekać, aż do znajomego zacznie się zwracać na "ty". Prawdę mówiąc, zwraca się on tak tylko do niewielkiej grupki - nie jest osobą specjalnie towarzyską, z licznym gronem przyjaciół, jednak ci, którzy zasłużyli na to miano, mogą spodziewać się pokojowego i nienachalnego towarzysza. /


  VIII
  Historia:


  /Kiku urodził się w Libris, jako jedyne dziecko w rodzinie czarodziejów. Już wtedy oczekiwano, że podąży śladami rodziców i stanie się kolejnym magiem... Niestety, jako siedmiolatek widział śmierć swego ojca, który poznał w Harnad tajniki czarnoksięstwa, ale nowa moc go przerosła i spowodowała jego odejście z tego świata. Wtedy chłopiec postanowił, iż nigdy nie zajmie się magią. Obietnicy złożonej samemu sobie dotrzymał, choć ma w sobie niewielki potencjał czarodziejski.
  Mając lat piętnaście, chłopak opuścił rodzinne miasto i udał się do Temidos, ku wielkiemu przerażeniu swej matki. Kobieta myślała, iż syn ją opuszcza, lecz prawda była taka, iż ten chciał tylko poznać coś nowego. W mieście zawarł znajomość z pewnym wojownikiem, który, po długich prośbach, wspomaganych zabranymi z domu pieniędzmi, zgodził się nauczyć Kiku walczyć jako wojownik obronny. Nie dostrzegł w nim wyjątkowych zdolności, lecz zdeterminowany chłopak wolał to od magii.
  Po pięciu latach młodzieniec, znacznie silniejszy i dojrzalszy, postanowił wrócić do rodzinnego miasta. Nie spotkało go tam ciepłe przyjęcie, co nie jest raczej niczym dziwnym, biorąc pod uwagę długa nieobecność oraz pustą sakiewkę - ostatnie pieniądze wydał na katanę. Nie wystarczyło mu niestety na tarczę, lecz wolał walczyć z jedną dłonią pustą, drugą dzierżącą miecz.
  Obecnie mieszka on w rodzinnym mieście, zajmując się domem i chorą matką. Liczy na to, iż nadejdzie okazja na wykazanie się swoimi umiejętnościami oraz obronę miasta przed zagrożeniem. /  IX
  Parametry postaci:


  Siła: /13/
  Zwinność: /13/
  Inteligencja: /10/
  Wytrzymałość: /13/
  Celność: /11/
  Charyzma: /2/
  Percepcja: /10/
  Szczęście: /10/


  X
  Umiejętności:


  /- potrafi walczyć kataną,
  - nienajgorzej gotuje,
  - gdy jest w dobrej formie, całkiem porządnie strzela z łuku,
  - umie ukryć się cieniu tak dobrze, iż jest niewidoczny,
  - mistrz ukrywania niepożądanych (czyt. wszystkich) emocji./

  We're all living in AMERIKA *^*


  Ostatnio zmieniony przez Kiku Honda dnia Pon Kwi 15, 2013 6:01 pm, w całości zmieniany 3 razy
  avatar
  Alfred F. Jones
  Admin

  Liczba postów : 42

  Re: Pan "zero-emocji" kłania się i śle wyrazy szacunku

  Pisanie by Alfred F. Jones on Pią Kwi 12, 2013 2:31 pm

  Jeśli chodzi o poprawność, wszystko jest jak najbardziej w porządku, ciekawie i tak dalej, ale czemu charakter taki krótki... Na razie zostawię, jeśli chcesz mieć jakieś bonusy do parametrów, to rozwiń o co najmniej 3 linijki (inne też możesz rozwinąć, im więcej tym lepiej), a jeśli nie to napisz do mnie na PW albo gg i po prostu zaakceptuję w takim stanie, aczkolwiek bez bonusów.

  No, teraz masz AKCEPT c: Ale dopisz jeszcze czy jesteś wojownikiem obronnym czy atakującym bo to są dwie osobne grupy.

  Przyznaję ci do sakiewki 4 golda.

  Twój bonus wynosi +1 do siły i +1 do wytrzymałości.

  Miłej gry.
  Pozdrawiam,
  Alfred F. Jones

   Obecny czas to Czw Sty 17, 2019 3:44 pm