Hetasia

Nie, nie hentasia, H-E-T-A-S-I-A


  Wesoła bardka.

  Share
  avatar
  Bevin Keane

  Liczba postów : 31

  Wesoła bardka.

  Pisanie by Bevin Keane on Sro Kwi 10, 2013 3:43 pm

  I
  Miasto:


  /Eksaron/


  II
  Imię i nazwisko:


  /Bevin Keane/


  III
  Wiek:


  /25/


  IV
  Klasa postaci:


  /Bard/

  V
  Sakiewka:


  /12 golda/


  VI
  Wygląd:


  /Rude lekko kręcone włosy do ramion, które nigdy nie znały grzebienia. Zielona spinka w kształcie koniczyny, dar od pewnego szlachcica podtrzymuje zbyt długą grzywkę. Wesołe, zielone oczy błyszczące gdy ich właścicielka zaczyna tańczyć. Cienkie usta koloru malin. Cała twarz lekko muśnięta słońcem, pokryta mnóstwem piegów. Drobna postura pomaga jej dojść tam gdzie inni nie mogą. Długie smukłe palce pomagają wydobyć jej ze swoich instrumentów najróżniejsze dźwięki.
  Nosi się różnie, ale najczęściej nosi stroje koloru zielonego.
  Gdy przebywa w miastach nosi albo zieloną suknię albo narzuca na swój strój podróżny zieloną tunikę z wyszywaną na plecach, srebrną nicią koniczyną. W podróż zakała brązowe spodnie, trzewiki i białą koszulę a na plecy zakłada brązowy wystrzępiony płaszcz z kapturem. Zawsze pod nim ma ukrytą starą, brunatną torbę z żelaznymi zapięciami (by złośliwe duszki nie wykradały przedmiotów) w której znajdują się jej instrumenty i od czasu do czasu coś do jedzenia.
  Cały czas chodzi za nią Szmaragdowa Jaszczurka. Spotkała ją kiedyś na szlaku i odtąd się od niej nie oddala. Mimo faktu że za nią chodzi nie pozwala jej się dotknąć. Ostrzega ją gdy zbliża się niebezpieczeństwo i czasami walczy razem z nią. Nazywa ją Alert. /  VII
  Charakter:


  /Wesoła dziewczyna lubiąca tańczyć, grać i śpiewać. Lubi od czasu do czasu wypić w tawernie dobre piwo. Chociaż lubi te rzeczy nie czuje potrzeby częstego przebywania z ludźmi. Do każdego nowo poznanego odnosi się z rezerwą. Jednak jeśli ktoś ją sobie zjedna potrafi paplać całymi godzinami.
  Nie znosi natomiast grubiaństwa i okrucieństwa. Każdego przeciwnika traktuje z szacunkiem. Jednak łatwo wyprowadzić ją z równowagi, a ona potrafi sypnąć wcale nie tak wybredną wiązanką. Często działa nie obmyśliwszy wszystkiego dokładnie.
  Gdy spaceruje przez jej głowę potrafi przetoczyć się mnóstwo myśli a niektóre zdarza jej się wypowiadać na głos. Od kiedy podróżuje z nią Alert swoje słowa kieruje do niego czym wzbudza zdziwienie mijających ją osób gdyż smoka gdy idą praktycznie nie widać i tylko wprawne oko dostrzeże jego ruch.
  Potrafi zachwycić się tym co dla innych jest normalne i gdyby mogła rozmyślała by nad tym całymi godzinami. Szybko jednak rozprasza się innymi odkryciami. Na jednym skupić się potrafi tylko w obliczu niebezpieczeństwa.
  Uważa że pieniądze to "śmierć świata". Stwierdzenie powstało w jej głowie dzięki historii o trzech żebrakach którą opowiedział jej nauczyciel.  VIII
  Historia:


  /Urodziła się w Eksaron. Jej ojciec, czarodziej odszedł nim dziewczynka się urodziła. Matka będąca bradką bardzo na tym ubolewała. Dziewczynka nie mogąc liczyć na matkę, która całymi godzinami wygrywała smętne melodie na swojej harfie wyruszyła by nauczyć się klasy ojca.
  Nie była jednak dobrą uczennicą gdyż nie zaliczyła nawet podstawowych zaklęć. Udało jej się zapamiętać tylko kilka które "ładnie brzmiały".
  Zniechęcona swoim niepowodzeniem wróciła do swej matki. Jej rodzicielka widząc ją postanowiła jej pomóc. Nauczyła Bevin grać na harfie.
  Dziewczyna widząc jednak ten ciężki instrument zachciała posiadać taki który mogłaby nieść. Wystrugała sobie fujarkę i zaczęła na niej trenować. jej starania zauważył pewien stary brad.
  Nauczył ją grać na fujarce, piszczałce i lirze. Jej ostatnim testem na brada było napisanie ballady. Ballada Belvin była skoczna wręcz idealna do tańczenia. Jej nauczyciel stwierdził że jest wręcz magiczna. Dumny podarował jej lirę na której ona uczyła się grać.
  Dziewczyna ciekawa jakie jeszcze miasta są na świecie ruszyła szukać nowej przygody. /  IX
  Parametry postaci:


  Siła: /4/
  Zwinność: /11/
  Inteligencja: /10/
  Wytrzymałość: /11/
  Celność: /8/
  Charyzma: /20/
  Percepcja: /9/
  Szczęście: /7/


  X
  Umiejętności:


  /

  ~ Alret potrafi "zwęszyć" magię,
  ~ w jakiś sposób umie przekazać Bevin niektóre obrazy i zapachy, najczęściej związane z magią,
  ~ Bevin została też nauczona w stopniu słabym urzywać sztyletu,
  ~ dzięki temu że kiedyś uczyła się magii potrafi rozpoznać w jaki żywioł preferuje mag,
  ~ Najlepiej gra na lirze, /  "We're all living in AMERIKA *^*"


  Ostatnio zmieniony przez Bevin Keane dnia Wto Maj 07, 2013 1:51 pm, w całości zmieniany 12 razy
  avatar
  Alfred F. Jones
  Admin

  Liczba postów : 42

  Re: Wesoła bardka.

  Pisanie by Alfred F. Jones on Sro Kwi 10, 2013 4:21 pm

  Po 1: Nie Brad tylko Bard
  Po 2: Sądzę, że Irlandia powinna być o kilka lat starsza...
  Po 3: Wymaż tą kwotę w sakiewce, Admin ją przyznaje własnoręcznie po ocenieniu KP
  Po 4: Irlandia jest ruda. Jak każdy stereotypowy Irlandczyk.
  Po 5: Strasznie ubogie te opisy... Zwłaszcza charakter. Proszę się rozwinąć. I są gdzieniegdzie błędy Historia jest spoczko, ale charakter i wygląd nadal nieco ubogie... Za KP są bonusy do parametrów, nie zależy ci na nich?
  Po 6: Wątpię, by bardowie odnosili się wrogo do osoby w połowie pochodzącej z ich rodu, skoro nawet dla przyjezdnych są niezwykle przyjaźni...
  Po 7: Przeczytaj regulamin v.v
  Po 8: Zmniejsz avatar- przeczytaj regulamin
  Po 9: Zmień nick- przeczytaj regulamin

  +wzór KP został zmieniony, w twoim przypadku to tylko kwestia zmienienia rubryki "kraj" na "miasto"

  A więc, drogi rudzielcze, udzielam ci AKCEPTA~

  Zawartość twej sakiewki wynosi 12 golda.

  Za kp otrzymujesz wynagrodzenie w postaci bonusu +2 do charyzmy.

  Życzę miłej gry.


  ~~~~~~~
  Co do umiejętności jaszczurki nie mam zastrzeżeń, aczkolwiek jeden instrument= 1 umiejętność. Albo ograniczysz ilość instrumentów, albo ilość umiejętności zwierzaka.

   Obecny czas to Czw Sty 17, 2019 3:45 pm